טעים להם? ירצו עוד

יופי! פתחת דף עסקי בפייסבוק. ומה יקרה עכשו? הלקוחות יזרמו, הקופה תצלצל ורואה החשבון יהיה מאושר? 

חלומות באספמיה לצערי.

כמו בכל נושאי השיווק, אם לא נתאמץ לא נראה תוצאות. כל מי שיש לו חשיפה גבוהה ברשתות החברתיות, מתאמץ. ועוד איך שהוא מתאמץ. הוא מתאמץ ליצור תוכן שיתן ערך לקהילה שלו.

גם אם אתם מוכרים בשוק, ורק רוצים להגביר את החשיפה שלכם ללקוחות חדשים, ועל אחת כמה וכמה אם אתם עדיין לא מוכרים, יש משהו שיוכל בקלות להגביר את החשיפה שלכם, וזה טעימה מהמוצר או השירות שלכם. 

הדרך הכי יעילה לעשות זאת, היא לתת טיפים מעולים מתחום המומחיות שלכם. טיפים שיכולים לעזור לקהל היעד שלכם, ולתת ערך אמיתי שיגרום להם לזכור אתכם לטובה.

זה יגרום לכך, שכשיגיע היום והם יהיו בשלים לקנות, העסק שלכם יהיה כמעט ברירת מחדל לרכישת המוצר הנדרש. אם הם יכירו אתכם ויסמכו עליהם, הם גם ידאגו לחפש את המוצר הספציפי שלכם ולרכוש מכם.

איפה כדאי לפרסם טיפים?

  • דף הפייסבוק זו פלטפורמה נהדרת לתת ערך אמיתי לקהילה בפוסטים שאתם מפרסמים. תנו להם טיפים, עצות, הראו להם אפשרויות שונות (גם כאלה שאתם לא מוכרים בעצמכם). הם יראו אתכם כברי סמכא בנושא ויעדיפו לקנות מכם.
  • יוטיוב הוא המלך, וחשוב לדעת לנצל אותו נכון. יוטיוב זו פלטפורמה הרבה יותר דמוקרטית מפייסבוק. גוגל אוהב לתת תוצאות בחיפוש גם מיוטיוב (כבר ציינתי שיוטיוב בעצם שייך לגוגל?) כך שכותרת טובה לסרטון עם ערך איכותי, יכולה בהחלט לקדם את העסק שלכם.
  • אם קשה לכם עם סרטונים כתבו בלוג ופרסמו אותו ברשתות חברתיות. אם תתנו כותרות ותגיות נכונות, מנוע החיפוש של גוגל יכנס לפעולה. אני פרסמתי בעבר סדנת ריקוד מיוחדת לנערות באתר שלי. קידמתי אותה תקופה קצרה, ואח״כ הפסקתי. זה לקח חצי שנה והגעתי למקום ראשון בתוצאות החיפוש בגוגל בקטגוריה הזאת גם מבלי הקידום הממומן.
  • וחשוב ביותר, בנו רשימת תפוצה הן של מתעניינים והן של לקוחות עבר. שלחו להם את הטיפים, עדכונים מהנעשה בתחום עיסוקכם, קופונים עם הצעות מיוחדות ועוד.

בקיצור, ממש לא כדאי לסמוך על המקרה ״במקרה שמעתי עליך״ , יש להזיז את הישבן  ולהתחיל לעבוד גם על העסק, ולא רק בעסק.

אם הפוסט הזה הועיל לכם, אשמח אם תפרגנו בלייק, תגיבו ותשתפו.

תמצאו אותי גם כאן: